Koszt dostawy - Hurtnet

Koszt dostawy

Na terenie Polski dostawa hurtowa wyceniana jest indywidualnie. Koszt dostawy zależny jest od wielkości zamówienia. Przedstawiony poniżej koszt dostawy dotyczy wysyłki jednej paczki (max. 30kg), w przypadku gdy zamówienie nie zmieści się w jedną przesyłkę, naliczana jest wielokrotność pojedynczej przesyłki.

Płatność za pobraniem

Po złożeniu zamówienia na naszej stronie i wyborze płatności “płatność przy odbiorze”, otrzymają Państwo maila ze szczegółami swojego zamówienia, które będzie również widoczne na stronie naszej hurtowni www.hurtnet.pl w zakładce “Twoje Konto -> Zamówienia”. Po zweryfikowaniu zamówienia pod względem dostępności otrzymają Państwo informację zwrotną o jego zrealizowaniu drogą elektroniczną oraz fakturę VAT. W przypadku wyboru płatności “płatność przy odbiorze” przesyłka z Państwa zamówieniem wysyłana jest z naszego magazynu w 99% tego samego dnia.

Dla zamówień na produkty z dwóch magazynów całość kwoty pobrania zostanie przypisana do przesyłek z magazynu głównego, przesyłki z magazynu Katowice dostarczane są bez potrzeby ponownego opłacenia pobrania.

Przedpłata

Po złożeniu zamówienia na naszej stronie i wyborze płatności “przedpłata”, otrzymają Państwo maila ze szczegółami swojego zamówienia, które będzie również widoczne na stronie naszej hurtowni www.hurtnet.pl w zakładce “Twoje Konto -> Zamówienia”. Po zweryfikowaniu zamówienia pod względem dostępności otrzymają Państwo informację zwrotną o jego zrealizowaniu drogą elektroniczną oraz fakturę VAT do opłacenia. Po otrzymaniu od Państwa płatności lub potwierdzenia przelewu drogą elektroniczną* zamówienie jest niezwłocznie wysyłane z naszego magazynu.

*dotyczy wybranych klientów

Wysyłka międzynarodowa

W przypadku klientów zagranicznych, wysyłka ustalana jest indywidualnie po złożeniu zamówienia. Kwota wysyłki jest zależna od kraju odbiorcy oraz strefy dostawy w danym kraju.

*Bezpłatna dostawa

Bezpłatna dostawa dotyczy jednorazowych zamówień powyżej kwoty 1500zł netto (nie łączymy zamówień), oraz dotyczy tylko i wyłącznie przesyłek krajowych.

Produkty z magazynu Katowice nie są objęte darmową dostawą!

Koszty przesyłek krajowych

Poniższe ceny przesyłek uwzględniają już aktualne promocje.

DostawcaPrzesyłkaPłatnośćCena
GLSKurier Płatność przy odbiorze

20,99 zł (netto)

GLSKurier Przedpłata

18,99 zł (netto)

GeodisPaleta Przedpłata

189 zł (netto)

GLSKurier międzynarodowy Przedpłata

ustalana indywidualnie zł (netto)

GLSKurier Płatność przy odbiorze

darmowa dostawa od 1500 zł (netto)

GLSKurier Przedpłata

darmowa dostawa od 1500 zł (netto)

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o nowościach i dostawach produktów do naszych magazynów.
Translate »